26 września 2017

Rywalizacja o Puchar Stowarzyszenia

Pierwsza edycja naszej rywalizacji sięga 2014 roku. Jeden z Mieszkańców P. Dawid Płaneta zgłosił się do naszego stowarzyszenie z propozycją zorganizowania wspólnej rywalizacji kto przejedzie najwięcej kilometrów na rowerze z nagrodą w postaci pucharu. Pomysł się spodobał i został rozszerzony na rywalizację według płci uczestników.

Do zabawy konieczne jest zainstalowanie na telefonie aplikacji Endomondo i rejestrowanie  swoich codziennych zmagań 🙂

 

 

– Podsumowując 6 edycji naszej rywalizacji dla rowerzystów oraz biegaczy i miłośników Nordic Walking można powiedzieć, że z roku na rok jest większe zainteresowanie naszą zabawą. Pojawiają się nowe dyscypliny i nowi uczestnicy – powiedział Robert Chądzyński – Cieszymy się z tego, że widać już wyraźnie zaangażowanie całych rodzin. Są mamy z córkami, ojcowie z synami i rodziny wielopokoleniowe.
– Poszerzenie rywalizacji o biegaczy i Nordic Walking otworzyło naszą zabawę na nowych uczestników – podsumował Rafał Dobosz wiceprezes stowarzyszenia.
– Dziś przy okazji uruchomienia 7 edycji rywalizacji poszerzamy ją dla tych którzy uprawiają inne sporty i chcą się wspólnie bawić. ważne będzie tu ile spalimy kalorii  – dodaje Łukasz Banaś – radny miasta Częstochowa
 

Edycja 2018

Edycja 2017

Edycja 2016

Edycja 2015

Edycja 2014